393387328 792962999295021 1134916174748467257 n Medium

RUKOMET “Pakrac” odnio bodove iz Sl. Broda

Pakrački rukometaši su se proteklog vikenda u 2. kolu 2. HRL Istok vratili iz Slavonskog Broda punog plijena, u neizvjesnoj utakmici pobijedili su ekipu Brod rezultatom 28:30. Najraspoloženiji u redovima Pakraca bio je Domagoj Vonić sa šest, a Antun Gamberger, Ivan Macura i Kristijan Paragi upisali su po pet pogodaka.

Nakon početne igre gol za gol, značajniju prednost rukometaši trenera Svena Zerdina ostvarili su u 20. minuti kada je na semaforu bilo ugodnih 7:13. Do poluvremena su upali u malu krizu što su borbeni domaći igrači iskoristili te do odmora uspjeli prepoloviti prednost gostiju.

Drugo poluvrijeme su također igrali gol za gol sve dok Pakračani nisu ponovno upali u krizu te dopustili Brođanima smanjenje zaostatka na samo jedan pogodak (21:22). Međutim, serijom 1:5 gosti su otišli na 22:27, a domaćini su do kraja utakmice uspjeli smanjiti razliku na konačnih 28:30, izvijestio je Rukometni klub Pakrac na službenoj Facebook stranici.

392864137 792962905961697 3364924729059787672 n Medium

Sljedeću utakmicu Pakračani će odigrati pred domaćom publikom u subotu 21. listopada u 19 sati protiv ekipe "Ivan" iz Mikanovaca.

Za Pakrac su nastupili: Dominik Jančik, Antun Gamberger, Ivan Macura, Kristijan Paragi, Robert Mrkalj, Alen Smiljčić, Matija Hartman, Matej Tepurić, Roko Major, Karlo Frajfogel, Ivano Karačić, Lovro Nagy, Dino Sadilek i Antonio Pejša. Trener: Sven Zerdin.

ODBOJKA Seniorke Volley Li-Pe pobjedom otvorile sezonu

Gostujućom uvjerljivom pobjedom 3:0 protiv Koprivnice, pod vodstvom novoga trenera Jeroslava Škondre, pakračke odbojkašice su prošlog vikenda započele sezonu 3. HOL Sjever. Idući susret odigrat će u pakračkoj dvorani gdje će u nedjelju 22. listopada u 17 sati ugostiti Bjelovar 2.

Za Li-Pu su nastupile: Dajana Popović (kapetanica), Martina Zec, Hana Vujić, Barbara Drempetić, Ines Jendrašić, Anamaria Brandeis, Nika Škondro, Rea Šafar, Eva Čihak i Tara Čelec. Trener: Jeroslav Škondro.

IMG 20231015 124735 Medium

Gostovanje na utakmici Lige prvaka

Četrdesetak članova Li-Pe gostovalo je 13. listopada u Zagrebu na utakmici Lige prvaka gdje su odbojkašice Mladosti, prvakinje Hrvatske, igrale prvu fazu natjecanja protiv članica belgijskog prvaka Asterixa.

“Naše male, ali i velike odbojkašice imale su priliku gledati vrhunsku odbojku, navijati i učiti kako se boriti za svoj tim, ali i fotografirati se s odbojkašicama Mladosti. Posebnu zahvalu na pozivu i donaciji novih lopti šaljemo Davoru Meringeru - Čeli, sportskom djelatniku rodom iz Pakraca, koji nas je pozvao ispred HAOK Mladost”, izjavila je klupska trenerica Zvjezdana Kliček.

Iz kluba također izražavaju zahvalu Željku Jurčeviću, predstavniku Hrvatskog odbojkaškog saveza te Igoru Mostovcu, predsjedniku Odbojkaškog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije na donaciji novih dresova kadetskoj ekipi.