MNT polufinale veterani naslovna

Polufinalne utakmice Ljetnog malonogometnog turnira odigrane su jučer pred popunjenom tribinom na igralištu Srednje škole Pakrac, a finale su izborili Caffe bar Jet-set/Šume Šugić i Autoškole Klindić Sisak. Raspored današnjih utakmica posljednjeg dana turnira je sljedeći:

20.10 utakmica za 3. mjesto DENTALMED PIEROBON - AI CENTAR LIPIK
21.00 Ženska revijalna utakmica
21.45 FINALE CB JET-SET/ŠUME ŠUGIĆ - AUTOŠKOLE KLINDIĆ SISAK

Utakmice završnice nadopunjene su revijalnim duelima kadeta i veterana Pakraca i Lipika u kojima je prezentirana budućnost i prošlost našeg lokalnog nogometa te je publika pozitivnim reakcijama iskazala zadovoljstvo viđenim.

IMG 20230707 195515 1

1688815507099 1

Prvu utakmicu za prolazak u finale odigrali su Dentalmed Pierobon i Autoškole Klindić Sisak, a gosti iz Siska su pobjedom 4:0 potvrdili svoje nogometne vještine prikazane i tijekom grupne faze. U drugoj utakmici snage su odmjerili Caffe bar Jet-set/Šume Šugić i AI Centar Lipik. Znatno neizvjesniji duel koji je ipak otišao na stranu pakračke ekipe rezultatom 3:1, a u kojem se nerijetko moglo vidjeti sjajnih poteza i atraktivnih pogodaka.

Današnji program posljednjeg dana turnira počinje u 20.10 sati, a između utakmice za 3. mjesto i glavne utakmice večeri, bit će odigrana i ženska revijalna utakmica.