MN dan

Prijave za 26. Malonogometni turnir u Pakracu započele su početkom lipnja, a kao i prošle godine, bit će odigran na asfaltnom malonogometnom igralištu Srednje škole Pakrac u večernjim terminima od 26. lipnja do 8. srpnja, kad je predviđena završna večer. Organizator turnira je Sportska zajednica Grada Pakraca pod pokroviteljstvom Grada.

Kako doznajemo od Jasmina Ramića, tajnika Sportske zajednice, uz uobičajene pojedinačne nagrade, ukupni nagradni fond je 3.200 eura (24.000 kuna), gotovo dvostruko veći od prošlogodišnjeg. Tako će pobjednik turnira osvojiti 2.000, ekipi koja osvoji drugo mjesto pripast će 800, a trećeplasiranima 400 eura. Kotizacija iznosi 120 eura, a zainteresirani svoju ekipu mogu prijaviti na broj mobitela 095 396 0614 (Jasmin).

Prema najavama organizatora, “Malonogometni turnir Pakrac 2023.” će i ove godine biti obogaćen utakmicama mlađih kategorija pakračkog Hajduka i Rukometnog kluba Pakrac.

Prošle godine naslov je osvojila Pilana Šokčić iz Novske pobijedivši u finalu bjelovarsku ekipu Domorad. U utakmici za treće mjesto, domaći Elite Academy/Beauty Point savladao je Caffe Bar Jet-set boljim izvođenjem sedmeraca.