banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

IMG 0848

U posljednjem jesenjem 9. kolu 2. HRL Istok odigranom u pakračkoj dvorani rukometaši LiPe poraženi su od Osijeka 2 s 35:41 (21:18).
Prvi poluvrijeme naši su igrači odigrali vrlo dobro i na odmor otišli s tri gola prednosti. U nastavku gosti koriste sve učestalije pogreške domaćih rukometaša te u tom razdoblju postižu čak 23 gola te zasluženo upisuju nove bodove.
Najefikasniji u redovima LiPe bili su Smiljčić s 8 i Gamberger sa 6 postignutih pogodaka.
Ovim porazom LiPa će prezimiti na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s 5 osvojenih bodova. Iako je prvenstvo završeno, u srijedu ih još očekuje finale Kupa Hrvatske za regiju Istok i gostovanje u Vinkovcima kod Premijerligaša Spačve.

ODBOJKA (Ž) Poraz u Bjelovaru
U 6. kolu 3. HOL Regije Istok odbojkašice Volley Lipe poražene su na gostujućem parketu od ŽOK Bjelovar s 3:0 (25:16, 25:17, 25:19) te su sada na učinku od 3 pobjede i 2 poraza uz set razliku 10:7. To ih na tablici svrstava na 3. mjesto od ukupno sedam ekipa. Ispred naših djevojaka nalaze se na 1. mjestu neporaženi Daruvar te drugoplasirani Bjelovar, ujedno ekipe koje se našima i nanijele dva dosadašnja poraza. Prvenstvo se nastavlja za vikend 11./12. prosinca kad u Pakracu gostuje pretposljednja Čazma.