241905919 4200720810045956 7158127375649073913 n

Protekli tjedan dio je SK Kuna nastavio s natjecanjima i to na međunarodnoj razini, dok je ostatak tima trenirao i pripremao se za nadolazeća državna prvenstva.
Na nedavnom Europskom 3D prvenstvu održanom na slovenskom Pohorju Dario Marošević osvojio je 24. mjesto u kategoriji Dugi luk. Nakon toga su on i Josip Šebić u dresu reprezentacije Hrvatske nastupili na Europskom FIELD prvenstvu u kategoriji Goli luk i tijekom dvodnevnih kvalifikacija osvojili 23. i 24. mjesto. Marošević je ušao u kvalifikacije za kvote za nastup na Svjetskim igrama, gdje je nakon eliminacijskih borbi završio na diobi 19. mjesta, dok je Šebić bio 23.
„Tijekom dva tjedna održana su dva velika natjecanja na kojima su nastupili članovi kluba, te su postigli očekivane rezultate. Nadali smo se malo boljem plasmanu, ali očigledno da je u ovom trenutku to domet naših članova. Dok je na Pohorju bilo promjenjivo, vjetrovito, prohladno i povremeno kišno vrijeme, u Poreču je bilo izrazito vruće, tako da uvjeti nisu bili naklonjeni natjecateljima. Čestitke našim članovima koji su ostvarili pravo na nastup u reprezentaciji Hrvatske te na ostvarenim rezultatima“, ističu iz kluba.