Proteklog vikenda je započela natjecateljska biciklistička sezona za Titane. U subotu, 2. travnja održana JE 20. po redu XCO Premantura ''Rocky trail'', utrka za Kup Hrvatske. Duljina kruga staze je bila nešto više od 4 kilometra, a Marko Ljevar je prošao istu za 1 sat i 16 minuta kroz 4 kruga te završio na 23. mjestu među konkurencijom od 35 natjecatelja u kategoriji Master 1. Dan poslje, u nedjelju je održan maraton ''Kamenjak Rocky Trails'' duljine oko 62 kilometra, također Kup utrka. Marko Ljevar je završio maraton za 2 sata i 53 minute te se time upisao na 21. mjesto u kategoriji Master 1 dok je u istoj na startu bilo 49 biciklista. Uspješan početak sezone zabilježili su ostali Titani na lokaciji Slavonski Brod. Na brodskoj tvrđi je već tracionalno otvorena 8. po redu Slavonska brdsko biciklistička liga. U kategoriji Veteran C, Vladimir Tessari je osvojio 2. mjesto kao i Saša Jeftinić u kategoriji Elite. Mario Šubr, novi Titanski član i natjecatelj, osvojio je 1. mjesto u kategoriji Veteran B.