biciklisti naslovna

Stotinjak biciklista u nedjelju, 25. kolovoza vozilo je rekreativni šumski XC maraton koprivničkom Crnom gorom. Natjecatelji su pristigli iz svih krajeva Lijepe naše i Slovenije, a šumskim stazama iznad Koprivnice vozili su i brojni domaći biciklisti.

Utrka nije bila namijenjena isključivo profesionalnim biciklistima i članovima registriranih klubova, već su u njoj mogli sudjelovati i amateri. Staza duga 30 km na 600 metara nadmorske visine svoj je start i cilj imala kod bivšeg motela Crna gora, a natjecatelji su mogli birati hoće li se takmičiti u konkurenciji od 30 km (jedan krug) ili 60 km (dva kruga).

biciklistisatrovicmedalja
biciklistisatrovic
biciklistibiljavoda
biciklistibilja

Naši puleni, Biljana Milić i Tihomir Šatrović iz biciklističkog kluba Titan ovaj su se put odlučili za kraću dionicu. U ukupnom poretku, Šatrović je završio na šestom mjestu, dok je u svojoj kategoriji (muškarci od 40 do 49 godina) zauzeo treće mjesto. Biljana je u kategoriji žena ostala na korak do postolja zauzevši vrlo dobro četvrto mjesto.

Izvor: Drava.info