hajduk zdralovi naslovna

U današnjoj prijepodnevnoj prvoj pripremnoj utakmici Hajduk je Gradskom stadionu Pakrac ugostio juniore Mladosti iz Ždralova, članove 1. HNL te je utakmica završila pobjedom gostiju 5:3.

Viđena su dva različita poluvremena gdje je Hajduk dominirao prvo poluvrijeme u prvotimskom sastavu u kojemu je nedostajao samo Matija Benković koji je bio spriječen sudjelovati u utakmici zbog poslovnih obaveza. Na odmor se otišlo vodstvom Zelenih 3:1, a strijelci su bili Filip Matijašević, Marko Žilić i Stjepan Dietzman.

U nastavku je trener Dubravko Ljevaković dao priliku svim pričuvnim igračima, dok su Ždralovi izašli na teren u kompletno novom sastavu, a raspoloženiji su bili gostujući igrači koji su u nizu napadačkih akcija preciznim udarcima uspjeli preokrenuti rezultat na konačnih 3:5.

Sljedeće pripremne utakmice Hajduk će odigrati na turniru u Dobrovcu 3. i 4. kolovoza gdje uz njih sudjeluju još Lipik 1925 i Daruvar.