hajduk sikirevci naslovna

Hajduk Pakrac je 30. ožujka pogotkom Filipa Matijaševića pobijedio goste iz Sikirevaca 1:0 te nakon 17 kola i dalje drži prvo mjesto 4. MŽNL SB-PŽ.

Sjajnu akciju u 8. minuti s par dodavanja na prvu Matijašević je pretvorio u pogodak, a uz dominaciju tijekom cijele utakmice, pobjeda je mogla biti i veća. No to neće puno smetati treneru Dubravku Ljevakoviću i njegovim Zelenima koji će s nova 3 boda u idućem kolu odigrati derbi s Lipikom 1925, dok će im puno više glavobolja zadati odsustvo najboljeg igrača i strijelca lige Matijaševića koji je nažalost ozlijedio zadnju ložu u drugom poluvremenu te je upitno kada će se vratiti na teren.