405816173 814157090508945 8556927591516533759 n Medium

RUKOMET

2. HRL Istok

Pakrac - Osijek II 31:26

Naši rukometaši su proteklog vikenda pod vodstvom trenera Svena Zerdina razveselili pakračku publiku pobjedom nad Osijekom 2 rezultatom 31:26. Time su odmakli zoni ispadanja na četiri boda, a vrlo raspoložen u toj utakmici bio je Matej Tepurić koji je s 12 pogodaka vukao svoju ekipu do druge pobjede ove sezone.

Nakon početne nervoze i vodstva gostiju 0:3, Pakrac je uhvatio priključak te do desete minute preokrenuo na 5:3. Jedino u 27. minuti gosti su uspjeli povesti 13:14, a sve prije i nakon spomenute minute bilo je u kontroli i rukama pakračkih rukometaša koji su prednost od dva pogotka s poluvremena do kraja utakmice podigli na pet. Poslije Tepurića, dvojac koji je postigao najviše pogodaka bili su Robert Mrkalj (5) i Ivan Macura (4).

S nova dva boda lakše se diše pred gostovanje 2. prosinca protiv drugoplasirane Županje.

Pakrac: Karlo Frajfogel, Karlo Dragutin Lovrić, Matej Tepurić, Antun Gamberger, Giuliano Bartoluzzi, Ivan Macura, Ivano Karačić, Roko Major, Robert Mrkalj, Lovro Nagy, Matija Hartman, Dino Sadilek, Dominik Jančik, Dario Papušek. Trener: Sven Zerdin.

ODBOJKA

3. HOL Sjever

Volley Li-Pa 3:0 (25:8, 25:11, 25:12)

Odbojkašice Volley Li-Pe za vikend su upisale novu uvjerljivu pobjedu 3:0, a ovaj put nadmašile su Križevce na domaćem i tako se zadržale na vrhu tablice.

Iduću utakmicu odigrat će za dva tjedna u Čazmi.

OK Volley Li-Pa: Martina Zec, Hana Vujić, Barbara Drempetić, Anamaria Brandeis, Valentina Čakarić, Dajana Popović (kapetanica), Nika Škondro, Ines Jendrašić, Rea Šafar, Eva Čihak i Tara Čelec. Trener: Jeroslav Škondro.

405824539 859364475976403 2765771438997296597 n

Idućeg vikenda u Pakracu će biti odigran drugi krug Prvenstva BBŽ za mlađe dobne kategorije gdje će svoje svoje vještine prikazati igračice mini (2., 3. i 4. r.) i male odbojke (5. i 6. r.). U goste dolaze ekipe iz Čazme, Bjelovara, Daruvara i Križevaca, izvijestili su iz kluba.