banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

naslovna

U 15. kolu 2. HRL Istok, RK “LiPa” je jučer ugostila u vrlo zanimljivoj utakmici protivnike iz Županje. Boljim otvaranjem utakmice domaći stječu prednost te zaključuju poluvrijeme rezultatom 17:15, koji je mogao biti i veće razlike da pred kraj poluvremena nije bilo pada koncentracije i par ishitrenih akcija.

mini

Mini rukomet u pauzi između dva poluvremena

Odmor je bolje poslužio gostima te odmah početkom drugog poluvremena preokreću rezultat u svoju korist te u jednom trenutku odlaze i na 5 razlike. LiPa se uspjela približiti na gol razlike, no dalje od toga nije išlo te se utakmica završila pobjedom Županje rezultatom 34:30. Najefikasniji strijelci u ekipi LiPe bili su Andrija Krucki s 8 pogodaka, Matija Šimić s 5 te Antun Gamberger s 4.

RK LiPa nove bodove tražit će 1. travnja u gostima kod ekipe Osijek 2, a sljedeću utakmicu pred pakračkom publikom odigrat će 15.4. protiv Broda.