banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

rukomet 26.2. 1 Medium

S uvjerljivih 36:17 rukometaši LiPe su sinoć u svojoj dvorani u 11. kolu 2. HRL pobijedili ekipu Slavije iz Starog Petrovog Sela i time ovoj ekipi, posljednjeplasiranoj, pobjegli na 3 boda prednosti što bi trebalo biti značajno u borbi za opstanak.

Svjesni važnosti utakmice pakrački rukometaši su odmah na početku ostvarili značajnu prednost tako da je već u 6. minuti bilo 5:1. Prednost je do poluvremena narasla na 21:8, a u drugom dijelu utakmice je još i povećana za 6 razlike. U idućem kolu Pakračani, sada sa 6 bodova 9. na tablici, idu u goste drugoplasiranoj ekipi Borova.

SASTAV: Frajfogel 1 gol, Krucki 6, Karačić, Gamberger 1, Bartoluzzi 3, Šimić 3, Macura 8, Papušek, Major, Mrkalj 6, Sommer 4, Hartman 3, Tepurić, Jančik, Vonić 1. Trener: Dean Nagy.