banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

IMG 6b1f727b50b30d880cbca1caa588ef94 V 1

Na Međunarodnom prvenstvu Hrvatske u motocrossu održanom 21. kolovoza u Krašiću Leo Dvorski je u klasi MX50J osvojio 4. mjesto, jednako kao i Stefan Lenče u svojoj MX65J klasi. Treći predstavnik MK Pakrac Lipik Bruno Baranček plasirao se na 12. mjesto u B-250 i B-Open klasi.
Tjedan kasnije na stazi Kebel vožene su utrke koje se boduju za prvenstvo Zagora, a na kojima su nastupili svi vozači pakračkog moto kluba.
Leo Dvorski je u klasi MX50J osvojio sjajno 2. mjesto, dok je u istoj Leone Tonković zauzeo ukupno 6. poziciju. Stefan Lenče, najbolji vozač MK Pakrac-Lipik i trenutno vodeći u svojoj klasi Prvenstva Zagorja, nakon dvije sjajne vožnje u konačnici je osvojio 2. mjesto i nova 44 boda u ukupnom poretku navedenog prvenstva.
U klasi MX2-B Bruno Baranček je zauzeo 7. mjesto, a u klasi Veteran 40 Krunoslav Tonković je osvojio odlično 3. mjesto.