banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

279897749 539320014532154 5093378097298018485 n

U 22. kolu Požeško-brodske međužupanijske lige Hajduk je na svom terenu očekivano nadigrao posljednjeplasiranu Budainku i slavio s visokih 10:0. Već do poluvremena Hajduk je ostvario 8 pogodaka viška što najbolje govori o ozbiljnosti subotnjeg protivnika. Treneru Kafki utakmica je poslužila da priliku pruži igračima s klupe koji inače nemaju previše minuta u sezoni, a ostalim Hajdukovcima da ostvarenom pobjedom posljednji put odaju počast nedavno preminulom Mladenu Nagyu Beli.

280193312 1137681430400399 2088944254304557160 n

279677596 1221424585330366 5707175406865172535 n

Strijelci u golijadi bili Zandona i Čuljak s po tri pogotka te Petrović, Kligl i braća Dietzman koji su mrežu tresli jednom. Nakon 22. kola Hajduk je sedmi s 33 boda, a sljedeće kolo u Pakracu gostuje Dinamo iz Vidovaca (14. svibnja u 17,45 sati).
U 1. ŽNL Dobrovac je slavio na gostovanju u Pavlovcima 1:0 te se ovom pobjedom učvrstio u sredini tablice s 31 bodom, dok je nakon gostujućih 1:1 u Rajsavcu Croatija iz D. Obriježi na tablici 10. s 20 osvojenih bodova. U 23. kolu Dobrovac putuje u Čaglin, a Obriježani kod kuće čekaju drugoplasiranu Croatiju iz Mihaljevaca.
U 11. kolu 2. ŽNL Dinamo iz Badljevine je na domaćem terenu izgubio 5:2 od vodećeg Parasana iz Golobrdaca što ih zadržava na pretposljednjem mjestu prvenstvene tablice sa 6 bodova. U 12. kolu, 15. svibnja, Dinamo će u goste trećeplasiranom Hrvatskom Dragovoljcu.