Kuglana utakmica Medium

Iz Zaboka igrači Pakrac-Papuka vratili su se s bodom. Oni su tamo u 9. kolu 1.B HKL protiv istoimenog domaćina odigrali 4:4 (3193:3204). Najzaslužniji za ovaj bod je ponovo odlični Antonio Juranović sa srušenih 569 čunjeva, najviše na utakmici, koji osim što je osvojio pojedinačni bod donio i 32 čunjeva prednosti što će se u konačnosti pokazati presudnim.  Drugi pojedinačni bod je osvojio mladi Matko Škondro (556), a dva boda su posljedica ukupno srušenih 11 čunjeva više naše ekipe.

Pakrac-Papuk je s tri osvojena boda i dalje predzadnji na tablici. U čudnom ligaškom rasporedu Pakračani će idućeg vikenda ponovo u goste, u Zagreb protiv Obrtnika Torbara. Bit će im to u devet ovojesenskih prvenstvenih utakmica sedmo gostovanje, a tek treću domaćinsku utakmicu imat će u posljednjem kolu 20. studenog kada dočekuju Zrinski-Pivovaru. No bit će im lakše na proljeće kada će u 10 utakmica domaćini biti sedam puta.

U poretku za igrača lige odličan je A. Juranović koji je peti s prosjekom od 573 srušena čunja. 

Juranović

U 2. HKL u 9. kolu Slavonski banovac je na svojoj kuglani pobijedio požeški Obrtnik sa 6:2 (3229:3133). Najuspješniji je bio Ivica Hormot (569), a pojedinačne bodove su ostvarili  Z. Gnezda (557), ove jeseni dobri D. Lepka (544) i ovog vikenda odličan A. Marin (557). Dva boda su posljedica ukupno srušenih 96 čunjeva više.

S 13 bodova Banovac je na tablici treći, a naredni vikend im u Pakrac dolaze požeška ekipa Nove nade koja je ove jeseni pobijedila u svih devet ligaških utakmica. U poretku za igrača lige Darko Jozipović je s prosjekom od 556 čunjeva osmi, Z. Gnezda s prosjekom od 554 čunja 11., a Davor Lepka s prosjekom od 546 čunja 13.

I. Hormot Medium

U 6. kolu 3. HKL naši klubovi su ostali bez bodova. Sloga je kod kuće izgubila od brodske Lokomotive s 5:3. I. Katalinić (523), I. Turković st. (556) i V. Juranović (519) su donijeli pojedinačne bodove, ali su ostali previše zaostali za svojim izravnim protivnicima pa su bodovi zahvaljujući  92  više srušena čunja gostiju otišli u Brod.

Lipik 1974 je u Sl. Brodu uvjerljivo izgubio od Regoča sa 6:2 pri čemu su dva osvojena boda priskrbili uobičajeno D. Tušim (555) i I. Zandona (523). Nakon devet kola naši klubovi s četiri osvojena boda dijele posljednja tri mjesta. U idućem kolu Lipik dočekuje požešku HVIDR-u koja ima bod više od njih, a Sloga gostuje kod drugoplasiranog PKK Halo 92.   

U poretku za igrača lige Domagoj Tušim je s prosjekom od 550 čunjeva drugi, a Ilija Turković st. s prosjekom od 535 čunjeva se nalazi na 6. mjestu.