banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

nogometni vikend

U 11. kolu 1. ŽNL Croatia je kao domaćin poražena od Graševine s 2:1 što je igračima Zorana Hofmana već peti poraz u nizu.  Gosti su poveli u 28. minuti, a četiri minute kasnije poravnao je P. Špelić. U nastavku Graševina u 53. minuti zabija odlučujući pogodak za konačnih 1:2. Nakon novog poraza Croatia je na 11. mjestu s 10 bodova. Hoće li se što nabolje promijeniti nakon 12. kola teško je tvrditi jer se putuje u goste trećeplasiranom timu prvenstva Graničaru iz Zagrađa.

Protekli vikend po dobrom neće pamtiti niti Dobrovčani. Oni su izgubili u Kuzmici 5:0, premda su na poluvremenu držali nulu. Prvi gol primili su u 58. minuti utakmice, a raspad sistema uslijedio je od 71. do 84. minute kad domaćini u 13 minuta zabijaju četiri pogotka. Ne zaboravimo da je Kuzmica druga momčad lige po dosadašnjem učinku pa razloga za preveliku tuge u Dobrovčana i nema. Dosadašnji solidan prvenstveni učinak i osvojenih 15 bodova drži ih na 8. mjestu prvenstvene ljestvice.

U pretposljednjem kolu u Dobrovcu gostuje Sloga iz Trenkova.

Obje utakmice igraju se 7. studenog s početkom u 14.15 sati.