245636616 1809024005967733 466138685581049874 n

U 9. kolu MŽNL SB/PŽ Hajduk je na gostovanju u Sl. Brodu očekivano pobijedio fenjeraša Budainka Koloniju sa 7:0. Po dva gola zabili su Čakarić i Zandona, a po jednom su mrežu tresli Čuljak, Krpan i Majdanac. Pitanje pobjednika bilo je riješeno u prvih 20. minuta utakmice kad je Hajduk poveo s 3:0. Sljedeće kolo Pakračani opet gostuju, a na rasporedu je ispit u Vidovcima.

Na tablici je Hajduk na 4. mjestu sa 17 osvojenih bodova.

U 1. ŽNL Croatia je na domaćem terenu poražena od Dinama (R) s 2:1. Gosti su prvi poveli, ali u 48. minuti ostaju s igračem manje na terenu zbog opravdanog isključenja. To ubrzo koriste domaći i preko Maroševića poravnavaju rezultat, no samo desetak minuta ranije ponovo primaju zgoditak koji ih u konačnici ostavlja bez očekivanih bodova protiv osrednjih gostiju iz Rajsavca.

Dobrovac je na domaćem terenu remizirao s Mladosti iz Pavlovaca. Iako su na poluvremenu golovima Popovića (2x) te Poletta vodili s 3:1, u nastavku uporni gosti dvaput zabijaju za konačnu pravednu podjelu bodova.

Nakon 9. kola Dobrovac je 8. na tablici s 12, a Croatia 11. s 10 osvojenih bodova.

U sljedećem kolu Dobrovčani su domaćini Omladincu iz Čaglina, a Obriježani putuju u goste Croatiji iz Mihaljevaca.

U 2. ŽNL u sklopu posljednjeg 7. kola jesenskog prvenstva Dinamo iz Badljevine je na domaćem terenu, pred pedesetak gledatelja, ostvario prvu prvenstvenu pobjedu u slavlju protiv posljednjeplasiranih Ovčara s 3:1, a golove su postigli Mlinarić, Zdešić i Šepl.