IMG 0793

U utakmici 2. kola 2. HRL Istok odigranoj 10. listopada u pakračkoj sportskoj dvorani, rukometaši LiPe su pred pedesetak gledatelja poraženi od Slatine s 37:26.
Domaći rukometaši otvorili su dobro utakmicu i prvih desetak minuta ravnopravno parirali odličnim gostima. Rezultatski egal narušen je sredinom prvog poluvremena kad se Slatina odvaja na 5 pogodaka prednosti, što do odmora odličnom igrom podiže na obećavajućih +7 (10:17). U nastavku susreta gosti dodatno pojačavaju ritam, rezultatski se odvajaju i bježe u jednom trenutku na čak 12 pogodaka razlike, ne dozvoljavajući LiPi niti jednog trenutka da se približi i eventualno ugrozi krajnji ishod utakmice. Na kraju zaslužena i uvjerljiva pobjeda gostiju, a Pakračani će prve bodove morati tražiti protiv nešto slabijih protivnika.
U sastavu LiPe bolji od ostalih bili su Sommer sa 7 golova, Macura s 4 te Smiljčić, Major i Šimić s po 3 postignuta pogotka.
LiPa je igrala u sastavu Frajfogel, Krucki (2), Vuković (1), Karačić, Šimić (3), Macura (4), Vujatović, Major (3), Mrkalj, Sommer (7), Smiljčić (3), Sadilek, Jančik (1), Vonić (1), Papušek, Paragi (1).
U sljedećem kolu LiPa gostuje u Valpovu (15.10.) koje u dva kola ima pobjedu i poraz.