viber slika 2021 09 20 09 11 59 829

Proteklog vikenda stolnotenisači STK Lipa odigrali su u Slavonskom Brodu završnicu natjecanja 3. HL Istok gdje u konkurenciji 9 klubova regije nastupaju s dvije ekipe. Lipa 1 najčešće u sastavu Sigeti, Hofman, Vacka i Ivanić sezonu je završila na 2. mjestu, dok je Lipa 2 za koju su igrali Ljevar, Sanić i Kasana osvojila 8. mjesto. Prvak lige je STK Graničar S. Brod.

Kako nam je javio Zoran Hofman, službeno najbolji igrač sezone, završni turnir bila je prva aktivnost naših stolnotenisača nakon duge pauze uzrokovane koronom. S obzirom na okolnosti svojim su nastupima zadovoljni, a svjedoče tome i sezonske nagrade gdje je osim one Hofmanove za najboljeg pojedinca lige, Lipa osvojila i onu za najbolji par sezone u sastavu Zoran Hofman/Robert Vacka.

Lokalni stolnotenisači okreću se novoj sezoni 2021/22. koja započinje sredinom listopada. Svoje će domaće utakmice, kao i dosad, igrati kombinirano u pakračkoj i lipičkoj dvorani.