banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

nogometni vikend

U 4. kolu 1. ŽNL Dobrovac i Croatia upisali su gostujuće poraze. Dobrovčani su nakon dobrog ulaska u prvenstvo izgubili 4:1 na zahtjevnom gostovanju u Kaptolu, a jedini gol postigao je Popović. Utakmica je bila riješena u prvih dvadeset minuta tijekom kojih je domaćin čak triput poentirao. U sljedećem kolu Dobrovac dočekuje Dinamo iz Rajsavca koji iz četiri utakmice ima pobjedu i tri poraza.
Obriježani su izgubili minimalno 1:0 u Pavlovcima od Mladosti koja je ušla jako dobro u ovu sezonu s tri pobjede iz četiri utakmice. Oslabljeni sastav Croatije nije uspio izvući više od tijesnog poraza, a pogodak odluke pao je već u 10. minuti susreta. U 5. kolu u Donjoj Obriježi opet teška utakmica jer u goste stiže uvijek opasan Buk.

U 2. ŽNL Dinamo iz Badljevine je u okviru utakmica 2. kola izgubio na gostovanju od Graničara Bučje s 3:2. Dvostruki strijelac za Badljevčane bio je Boromisa u 48 i 85. minuti utakmice. U idućem kolu u Badljevini gostuje Lipa.