241356603 307803217813622 8565778541631875729 n

Nakon prošlotjedne gostujuće pobjede u Sulkovcima, Dobrovčani su proteklog vikenda potvrdili odličan start u novu sezonu 1. ŽNL. U prvoj prvenstvenoj domaćoj utakmici pobijedili su Slaven iz Gradca s čistih 3:0. Golove za domaćina postigli su Popović koji je dvaput zabio u prvom poluvremenu te Merkaš u nastavku susreta. Ovim bodovima Dobrovac se nakon tri odigrane utakmice nalazi na 4. mjestu na tablici sa 6 osvojenih bodova. Slijedi gostovanje u Kaptolu.

A na 9. mjestu prvenstvene tablice s 4 osvojena boda nalazi se Croatia iz Donje Obriježi. Oni su nakon prošlotjednog vrijednog domaćeg boda protiv Kuzmice došli i do prve prvenstvene pobjede. Ostvarena je na gostovanju kod Sloge u Trenkovu. Obriježani su poveli već u 3. minuti kad je iz penala zabio Tonći Savi. Na 0:2 je svojim prvim pogotkom na utakmici povisio Petar Špelić, da bi isti igrač u 64. minuti svojim drugim golom potvrdio pobjedu Croatije koja je do kraja susreta ipak primila nevažan gol za konačnih 1:3.  Pobjeda Obriježana u Trenkovu dodatno će na vrijednosti dobiti sljedećeg vikenda ako igrači Zorana Hofmana prođu neokrznuti gostovanje u Pavlovcima kod vrlo dobre Mladosti.