Nogometni vikend

Golovima dvostrukog strijelca Špelića te Lenćea Croatia iz Donje Obriježi na svom je terenu pobijedila Graničar iz Zagrađa s 3:1. Do odmora su Obriježani tri puta tresli mrežu i stekli nedostižnu zalihu pred nastavak susreta u kojem su već u 50. minuti ostali bez isključenog Buriga. Gosti to nisu uspjeli značajnije kapitalizirati, osim počasnog pogotka postignutog u 60. minuti za konačnih 3:1. Ovom pobjedom Croatija je došla na 21 bod s kojim drži 11. poziciju na tablici. Posljednja dva kola prvenstva donose im najprije neugodno gostovanje kod Omladinca u Čaglinu te domaćinstvo protiv dobrog Dinama iz Rajsavca. Konačan cilj je izbjegavanje pretposljednje 13. pozicije na tablici koje prema svemu sudeći vodi u niži rang natjecanja, zajedno s već otpisanim Graničarom iz Bučja.
Upravo tu nesretnu 13. poziciju nakon nedjeljnog domaćeg poraza od vodećeg Buka drže Dobrovčani. Prejaki gosti nisu dopustili iznenađenje pred dobrovačkim navijačima i slavili su s 4:2. Golove za Dobrovac postigli su Nemeth i Tutić. Bodove spasa Dobrovac će ipak morati tražiti protiv malo slabijih suparnika. U preostala dva kola će najprije kao domaćini igrati protiv četvrtoplasirane Graševine, a potom i kao gosti kod Sloge iz Trenkova kojoj za opstanak treba bod iz dvije utakmice.