banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.

Rukometaši LiPe su u 6. kolu 3.HRL Istok na domaćem parketu odigrali bez pobjednika 25:25 (12:11) protiv jake ekipe Orahovice. Domaćin u utakmicu ulazi nervozno, bez ritma, što gosti koriste i u 24. minuti vode 9:6. Pakračani, međutim, konsolidiraju redove i do odmora okreću na +1. U nastavku se igra gol za gol, a u samu završnicu Orahovica ulazi s golom prednosti. Tada na scenu stupa Krucki koji poentira u posljednjoj sekundi i poravnava rezultat za konačnih 25:25.

Upravo je Krucki bio i najefikasniji u redovima LiPe s 8 postignutih golova, dok je Matija Šimić dodao 6. U sljedećem kolu naše rukometaše očekuje zahtjevna utakmica u Petrijevcima kod istoimenog domaćina koji je, zajedno sa Spačvom, neporažen na vrhu prvenstvene tablice. LiPa je trenutno četvrta s devet bodova i utakmicom manje.

DJEČACI U-13 POLOVIČNO

U subotu je započelo i natjecanje u 1.HRL U-13, a naši su mali rukometaši u pakračkoj dvorani ubilježili po pobjedu i poraz.  U prvoj su utakmici pobijedili Đakovo 22:20, dok su u drugoj izgubili od ipak kvalitetnije ekipe Ivan - Mikanovci 18:9.

Za LiPu su nastupali: vratari Lovro Nuić i Marko Kesten te igrači Adrijan Lucić (11 pogodaka u dvije utakmice), Marin Šimić (11), Matija Višić (1), Deni Lapaš (1), Patrik Ristić (3), Franko Bošnjaković, Domagoj Bišćanin, Ivano Lapaš, Damjan Lucić (1), Lukas Melić, Krešimir Martinović, Nikola Martinović, Matej Žužinjak (3) i Gabriel Grčević.