Rukometaši LiPe se s mini turneje po istoku Slavonije vraćaju s maksimalna 4 boda. Najprije su u četvrtak u Županji, u zaostaloj utakmici 2. kola 3. HRL Istok, savladali iskusnu ekipu Zrinskog iz Bošnjaka rezultatom 30:24. Potom su u subotu na gostovanju u Osijeku savladali Tenju 34:31.
Protiv Zrinskog je najefikasniji u redovima LiPe bio Krucki s 9 pogodaka. 5 su dodali Smiljčić, Sommer i Friš.
Dva dana kasnije, kod Tenje su naši rukometaši stigli do novih bodova. Do poluvremena su stvorili 6 pogodaka viška, ali uporna Tenja je vrlo brzo anulirala prednost te u 45. minuti i vodila 27:24, no rukometaši LiPe konsolidiraju svoje redove i okreću utakmicu za konačno slavlje.
Najefikasniji kod LiPe opet je bio Krucki s 8 golova, a pratili su ga Bartoluzzi i Sadilek s 5.
Nakon ovih pobjeda LiPa je s četiri pobjede na maskimalnom učiniku što je svrstava u sami vrh tablice koji dijeli zajedno s dosad neporaženom Spačvom. Slijede dvije domaće utakmice, protiv Nexea 3 i Orahovice.