U lokalnom derbiju 1. ŽNL odigranom u nedjelju u Dobrovcu pred oko dvjesto gledatelja, domaćin je pogotkom Siniše Poletta pobijedio Croatiju iz Donje Obriježi s 1:0. Prvi dio utakmice protekao je u ravnopravnom nadmetanju s nekoliko izglednih prilika s obje strane. Vrijedi izdvojiti gredu Obriježana nakon odličnog udarca glavom Maroševića, ali i nekoliko prijetnji Dobrovčana iz daljine, ipak nedovoljno ubojitih za sigurnog vratara Špelića. Mreže se do odmora nisu tresle. U nastavak Dobrovčani ulaze odlučnije i do bodova dolaze golom Poletta iz slobodnog udarca u 53. minuti.

Hajduku bod, Lipiku tri

U MŽNL Brod Požega Hajduk je u Kaptolu remizirao 2:2 s domaćinom. Domaći su poveli u 69. minuti, no već u sljedećoj poravnava Keć. U 80. minuti domaći ponovo vode nakon penala, a bod Hajduku u posljednjim trenucima utakmice donosi Popović sjajnim pogotkom iz daljine.
– Od prve minute smo preuzeli inicijativu na terenu i bili bolja ekipa. Mnoštvo promašenih prilika posljedica su što se kući ne vraćamo boljeg raspoloženja. Čestitam svojoj ekipi na dobro odigranoj tekmi, borbi i želji da uzmemo sva tri boda.Uz bolju realizaciju koja nam jos nedostaje bit ćemo pravi. Čestitam domaćinu na fer i korektnoj igri – izjavio je trener Hajduka Tomislav Kužilek.
Dan ranije, Lipik je kod kuće pobijedio Jakšić s 3:0.