Rukometaši LiPe nastavljaju s uvjerljivim igrama u prvenstvu 3.HRL Istok. U 4. kolu pobijedili su na domaćem parketu momčad Frankopana s 34:24 i tako zadržali vodeću poziciju na tablici. Na samom otvaranju utakmice nije izgledalo da će to biti rutinska pobjeda, jer su se gosti bolje snašli i poveli s 4:1. Pakračani ubrzo hvataju ritam i do poluvremena okreću rezultat te ga završavaju s pet pogodaka viška (15:10). U nastavku je LiPa samo povećavala prednost do konačnih 10 razlike. Najefikasniji igrači u redovima domaćih bili su Gamberger sa 7 golova, Bartoluzzi s 5 te Friš, Smiljčić i Sommer s po 4 pogotka. Nakon četiri utakmice naši rukometaši imaju maksimalan učinak, a takav bi trebao ostati i nakon sljedećeg gostovanja kod Slavije u Starom Petrovom Selu.

VIKEND MLAĐIH KATEGORIJA
Dječaci „B“ su u Virovitici odigrali 3. krug 1. HRLDB Istok i upisali dva poraza. Bolji od njih su bili domaći vršnjaci koji su slavili 13:7 te RK Slatina s 11:9. Prvi krug mini rukometne lige su odigrale i djevojčice rođene 2010. godine i mlađe. One su u Novskoj ubilježile 3 pobjede i 2 poraza. Prvi krug 1. HMKRL su odigrale i djevojke ŽRK Lipik – ŠR LiPa, rođene 2004. i mlađe koje su u Daruvaru bile bolje od domaćina rezultatom 13:12.