Na posljednjem gostovanju sezone rukometaši LiPe poraženi su kod drugoplasiranog Zrinskog u Bošnjacima s 38:32.

Pakračani su ravnopravni bili tek do sredine prvog poluvremena kad se domaći odvajaju i do odmora razliku dižu na +6 (19:13). U nastavku se igralo gol za gol što je Zrinskom bilo dovoljno za relativno laku pobjedu i nove bodove.

Najefikasniji u redovima LiPe bio je Macura sa 12 postignutih pogodaka, dok je 7 dodao Sommer. Unatoč porazu, LiPa ostaje na petom mjestu prvenstvene ljestvice sa 28 osvojenih bodova. U posljednjem kolu, koje je na rasporedu za dva tjedna, u Pakracu će gostovati RK Petrijevci..

DVIJE POBJEDE ZA KRAJ DJEČAKA „A“

Dječaci „A“ pod vodstvom trenera Svena Zerdina, jučer su upisali dvije uvjerljive pobjede u posljednjem krugu 1. HRLDA Istok. Oni su na domaćem parketu bili bolji od RK Županja te RK Frankopan.

RK LiPa – RK Županja 26:18 (14:8)

RK LiPa – RK Frankopan  27:15 (15:7)