U 14. kolu Međužupanijske nogometne lige Slavonije i Baranje nogometaši pakračkog Hajduka izgubili su u Otoku od istoimenog domaćina s 3:1. Utakmica je riješena već prvom poluvremenu kad su domaćini poveli s 3:0. U drugom poluvremenu Hajduk je pogotkom Komljenovića uspio tek ublažiti poraz i nakon kompletiranog 14. kola nalazi se na 7. mjestu prvenstvene tablice. Nogometno proljeće u Pakracu Hajduk otvara u subotu 16. ožujka kad na Gradskom stadionu u 15,30 sati gostuje Borac iz Kneževih Vinograda koja se na tablici nalazi na 6. mjestu s bodom prednosti nad Hajdukom.

Hajduk je u Otoku igrao u sljedećem sastavu: Huska, Komljenović, Res, Baškiera, Krenek, D. Prohaska, B. Prohaska (od 46’ Krpan), Ajman (od 37’ Dietzman), Filipović (od 46’ Grafina), Grubišić (od 57’ Dupor), Kovačić. Trener: Siniša Grubišić