Drugoplasirana ekipa lige RK Brod iz Slavonskog Broda sinoć je u pakračkoj dvorani pobijedio rukometaše Lipe sa 34:27 (17:17).

U prvom poluvremenu se igrala ravnopravna utakmica gdje je minimalno vodstvo prelazilo čas na jednu, čas na drugu stranu pa se na odmor otišlo s neriješenih 17:17. No u drugom poluvremenu je do izražaja došlo iskustvo i duža klupa gostiju koji su pomalo stvarali razliku da bi  najveću od sedam golova ostvarili upravo na kraju utakmice.

Za Pakrac su sinoć nastupili i postizali golove: I. Mimić 1, A. Krucki 3, A. Gamberger 3, M. Šimić, D. Hlapović 3, A. Lucić 1, M. Lopar 2, R. Major, A. Smiljčić 11, D. Vonić.

Pakračani su na tablici kolo do kraja u konkurenciji 10 klubova sedmi sa 6 bodova i u posljednjem kolu idu u goste Županji koja je jedno mjesto ispred njih. Zimus su Županjci  u Pakracu pobijedili sa 31:26.