banner delfin od 1.2.20224. - 31.7.2024.
Maletić

Na legendarnom etapnom MTB maratonu ''Parenzana'' održanom od 23. do 25. rujna u Istri nastupio je jedini predstavnik pakračkog biciklističkog kluba „Titan“ Mario Šubr u konkurenciji  više od 250 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Mađarske, Italije, Austrije, Češke i  Nizozemske.

14494717_867105750086934_6263967653599714121_n

Prvi dan start i cilj bio je u Funtani, a Mario je završio 33 kilometara dugu prvu etapu za 1:13:08 odnosno na 20. mjestu. Drugu etapu sa starom i ciljem u Taru, u duljini od 44 kilometra, odvozio je za 1:45:16 te završio na 13. mjestu dok je treću i posljednju etapu dugu 56 kilometara, Mario je startao u Vižinadi gdje je i ušao u cilj nakon 2:34:59 kao 12-plasirani. U ukupnom poretku nakon tri dana, Mario se plasirao na visoko 12. mjesto među konkurencijom 50 vozača koji su nastupili u kategoriji Master B (veterani od 40 do 50 godina ), a ujedno je bio i drugi najbrži hrvatski natjecatelj u svojoj kategoriji odvozivši tri etape odnosno 133 kilometra (uz 2400 metara elevacije) za 5 sati, 33 minute i 24 sekunde.