LiPa Brod

Pakrački rukometaši su u srijedu porazom 21:34 završili svoje utakmice Kupa Hrvatske za ovu sezonu, u Gradskoj dvorani Pakrac bolja je bila ekipa Nove Gradiške BD Gruppe Austria.

Da to neće biti njihova večer, dalo se nagovijestiti iz tri promašena sedmerca u prvih šest minuta, a do kraja prvog poluvremena gosti su otišli na sedam golova prednosti. Drugo poluvrijeme gosti su i dalje bili bolji, dok domaći do kraja utakmice nisu uspjeli iskoristiti čak šest sedmeraca te uz previše promašenih “zicera” rezultat je sa zadnjim zvukom sirene pokazao 13 golova prednosti za goste.

Najefikasniji u RK “Pakrac” bio je Ivan Macura sa šest postignutih pogodaka, a Roko Major i Domagoj Vonić upisali su po tri.

7. listopada prvo kolo 2. HRL Istok odigrat će protiv istog protivnika, također u pakračkoj dvorani.