nogometni vikend

Osokoljeni domaćom pobjedom protiv Buka u prošlom kolu, nogometaši Croatie iz Donje Obriježi upisali su nova tri boda u 6. kolu 1. ŽNL, na gostovanju u Sulkovcima gdje su golovima Lenćea, Ajmana i Buriga slavili s 3:2. Iako su domaćini poveli iz penala, Obriježani okreću utakmicu i konačno u 82. minuti odlaze na mirnih 3:1 pa drugi pogodak Sulkovaca postignut u 90. minuti nije utjecao na pitanje pobjednika. Priliku nastaviti seriju dobrih rezultata Obriježani će imati sljedeće nedjelje kad u 7. kolu kod kuće dočekuju Slaven iz Gradca.
Dobrovac je istog dana izgubio u Mihaljevcima od domaće Croatije s 4:1. Jedini dobrovački strijelac bio je Popović i to za vodstvo od 1:0 u 10. minuti nakon čega domaćini preuzimaju konce igre i zasluženo na kraju uzimaju bodove. Iduće nedjelje u Dobrovcu gostuje Graševina iz Vetova.
Nakon 6. kola Dobrovac je na tablici 8. s 9 osvojenih bodova, dok se Croatia nalazi na 7. mjestu s bodom više.