hajduk omladinac naslovna

I drugu pobjedu u prva dva kola nastavka sezone 4. MŽNL SB-PŽ upisao je pakrački Hajduk kada su proteklog vikenda na domaćem terenu savladali 2:1 Omladinca iz Gornje Vrbe. Tako su i dalje vodeća ekipa lige s tri boda prednosti nad Vinogorcem.

Publika nije morala dugo čekati na prvi pogodak, okomita lopta Filipa Dietzmana pronašla je Matiju Benkovića koji je u šesnaestercu uposlio najboljeg igrača i strijelca lige, Filipa Matijaševića. Prvi pokušaj završio je na gredi, no ponovno je na lopti bio Matijašević koji drugi put nije opraštao te je u 5. minuti doveo svoju ekipu u vodstvo. Uz nešto konkretniju igru Hajduka, gosti su u 39. minuti uspjeli pronaći put do mreže vratara Zelenih te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 1:1.

DSC09228 Custom

U nastavku su igrači trenera Dubravka Ljevakovića započeli lov na puni plijen, a uspjeli su okruniti pritisak preko Ivana Keća u 67. minuti koji je zabio pobjedonosni pogodak na dodavanje dvostrukog asistenta Benkovića.

23. ožujka Hajdukovci će u 16. kolu pokušati doći do novih bodova na gostovanju u Jakšiću.