Krašić 4 Medium

Prvo poprište gdje su vozači motocrossa imali priliku dokazati kako nisu izgubili formu nakon ljetne stanke, bila je utrka Međunarodnog prvenstva Hrvatske na stazi Draga u Krašiću 20. kolovoza, a Stefan Lenče osvojio je drugo mjesto.

“Staza je bila izvrsno pripremljena te je u Štefovoj klasi MX65 nastupilo devet vozača. Na treningu je imao drugo vrijeme kruga te je kao drugi i birao rampu. Ispred njega bio je samo Roko Ivandić. Isti poredak bio je i u obje vožnje, gdje je Stefan završio na drugom mjestu iza Roka”, izvijestio je Marko Straga, predsjednik Moto kluba “Pakrac-Lipik”.

U ukupnom poretku Prvenstva, u konkurenciji 18 vozača Lenče je na vodećoj poziciji s 43 boda prednosti ispred drugoplasiranog. Rasplet za naslov prvaka bit će poznat sljedećeg mjeseca kada će biti vožene posljednje dvije utrke Prvenstva, 17. rujna u Mladini te 24. rujna u Kozarevcu.