RUKOMETAŠI LiPe UVJERLJIVI PRED PRVENSTVO Bolji od Davora 33-22

Rukometaši LiPe u nedjelju su u pakračkoj sportskoj dvorani pred pedesetak gledateja u prijateljskoj utakmici uvjerljivo pobijedili momčad trećeligaša RK Davor s čak jedanaest pogodaka razlike, završilo je 33:22. Iako su gosti bolje otvorili utakmicu i poveli s četiri pogotka, pakrački rukometaši promjenom obrane i na krilima Švaste i Smiljčića do poluvremena rezultat okreću u svoju korist i na odmor odlaze s viškom od šest pogodaka. U nastavku trener Šeba priliku daje mlađim igračima, no unatoč tome rezultatska se razlika na kraju susreta podiže do velikih plus jedanaest. Osim spomenutih Švaste i Smiljčića u sastavu domaćina posebno se kvalitetnim obranama istaknuo i vratarski dvojac Savi – Papušek.

Odlična je to uvertira pred narednu subotu i početak proljetnog dijela prvenstva kada u Pakracu gostuje momčad Valpova.

Danas su protiv Davora igrali: Savi, Papusek, Šimala 2, Vonić 3, Major 1, Gamberger 4, Švsta 5, Smiljčić 8, Vuković, Lopar 1, Hlapović 5, Krucki 2, Šimić 1 i Mimić 1.