3. HRL ISTOK LiPa srušila i Mikanovce

U 9. kolu 3. HRL Istok rukometaši LiPe su na gostujućem parketu pobijedili Mikanovce s 33:25 i tako nastavili kontinuitet dobrih igara ove sezone.
Utakmica je bila neizvjesna samo do rezultata 9:9 kad se naši rukometaši serijom od 6:0 odvajaju na 15:9, a stečenu prednost održavaju do poluvremena (12:18). U nastavku prednost naših kreće se od 5 do 8 pogodaka sve do konačnih 33:25 i novih bodova Pakračanima za ostanak na vrhu prvenstvene karavane.
Najefikasniji u redovima LiPe bio je Sommer s 9 pogodaka, dok je 5 dodao Macura. Vrijed istaknuti i efikasnost kružnih napadača Friša i Kruckog koji su zabili po 4 gola.
U sljedećem kolu LiPa je domaći odličnoj ekipi RK Đakova 2.

VIKEND MLAĐIH KATEGORIJA

U 5. krugu 1. HRLDB (2008. godište i mlađe) mali rukometaši LiPe gostovali su u Požegi te ubilježili pobjedu i dva poraza. Bili su bolji od vinkovačke Spačve 16:8, a poraženi su od domaćina 12:10, kao i od Županje sa 12:3.
Najmlađe rukometašice su odigrale 2. krug minirukometne lige (2010. i mlađe) u sklopu kojeg su upisale pobjede protiv Moslavine 12:3 te Bjelovara 8:3, neriješeno 4:4 su odigrale protiv Novske, a izgubile od Đurđevca 10:6 i Garešnice koja se natječe van konkurencije s 12:8.