1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Dobrovcu domaći bod, Croatiji pet komada

Proteklog vikenda započelo je natjecanje u novoformiranoj 1. ŽNL. Naši predstavnici Dobrovac i Croatia iz Donje Obriježi nisu krenuli bajno. Dobrovac je kod kuće remizirao s Graničarom iz Zagrađa, rezultat je bio 1:1, a jedini pogodak za igrače Tomislava Kužileka postigao je V. Tutić.

Croatia iz Donje Obriježi izgubila je u Trenkovu od domaće Sloge s 5:1. Nakon prvog poluvremena u kojem su igrali solidno i držali nulu sve do 42. minute, Obriježani su u nastavku susreta, uslijed raznih okolnosti i tradicionalno napete atmosfere u Trenkovu, igrački pali što je rezultiralo s još četiri pogotka u njihovoj mreži. Počasni pogodak za Croatiju postigao je Savi.

U 2. kolu obje naše momčadi gostuju. Dobrovčani putuju Omladincu u Čaglin, a Obriježani idu na neugodno gostovanje u Buk.